TIIMI

Henkilökunta

SH, Antti Poukka

P. 050 41114449 | E antti.poukka@vitaflow.fi

 

SH, TH, SHO Pirjo Hakkarainen

P. 040 715 3579 | E pirjo-leena.hakkarainen@vitaflow.fi

 

LH Kaija Laivanen

P. 050 322 0323 | E kaija.laivanen@vitaflow.fi

 

Katriina Laikko – Salonen (valmistuu lähihoitajaksi 14.1.2014)

P. 040 351 5875 | E katriina.laikko@vitaflow.fi

 

Johto

IMG_1414

KM, eSH Pirkko Kujala

Pirkko on tehnyt pitkän uran hoitoalan ammattilaisena. Viimeiset parikymmenta vuotta Pirkko toimi lehtorina Satakunnan Ammattikorkeakoulussa (SAMK) Raumalla. Tätä ennen hän oli erikoissairaanhoitajana leikkaussalissa, missä hän on oppi tunnollisuuden ja tarkkuuden. Nämä ominaisuudet ovat vieneet Pirkkoa eteenpäin määrätietoisesi kohti uusia haasteita.

Pirkon intohimona on kehittää eettisesti ja vastuullisesti sosiaali- ja terveysalan palveluita, jotka edistävät ihmisten terveyttä ennaltaehkäisevästi laajemminkin yhteiskunnassamme.

Soita tai lähetä mailia!

P. +358 50 3637 112 | E pirkko.kujala@vitaflow.fi

Hallinto

BSc. Heikki Kujala

Heikki on yrityksen toimistusjohtaja. Heikki tuo prosessiosaamista teollisuudesta palveluorganisaation kehittämiseen ja tehostamiseen.

P. 040 5454 428 │ E heikki.kujala@vitaflow.fi

 

.